Podmínky účasti na kurzu

Základní kurz HAP 1 je vhodný pro všechny, kteří mají záměr naučit se zpracovávat následky traumatických událostí, nalézt příčiny zátěží a nemocí a uvolnit se z jejich zajetí. Kurz je charakterizován jako psychoterapeutický výcvik, nikoli předně jako individuálně léčebný.

Zpracování vlastních engramů je nedílnou součástí výcviku nového auditora (terapeuta), neznamená to ovšem, že si kurzista řeší pouze své potíže, nýbrž že střídá pozice klienta a auditora rovnoměrně (tedy že je auditován i audituje).

Kurz není vhodný pro: 

 • těhotné ženy
 • pacienty s psychiatrickou diagnozou a dlouhodobou medikací, zvláště při trvalém užívání antidepresiv 
 • pro ty, kteří dlouhodobě experimentují a stávají se závislými na psychedelických látkách

(pro individuální domluvu nás kontaktujte)

Pokračovací kurz HAP 2 je určen pouze pro absolventy kurzu základního (u kteréhokoli lektora). Pokud zájemce o pokračovací kurz aktivně neaudituje, je vhodné si osvěžit teorii i praxi základního kurzu, nebo dle svého uvážení si základní kurz zopakovat ještě jednou (v tomto případě se lze individuálně domluvit na zkrácené účasti na kurzu).  

Speciální kurz HAP 3 je určen jako nadstavbový pro absolventy a terapeuty se zájmem o oblast seberozvoje a přímou práci na úrovni ducha (duchovní města; ověřování bytostí a entit duchovních světů ad.).

2 thoughts on “Podmínky účasti na kurzu

  1. Preji pekny den,

   staci vyplnit elektronickou prihlasku s typem a terminem kurzu HAP zde na strankach a poslat zalohu za kurz dle instrukci. Budu se tesit na videnou na kurzu.

   Krasny den.

   Pavel Sobek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *