Co Vás čeká?

Základní i pokračovací týdení kurz začíná tradičně prvním setkáním v podvečer prvého dne kurzu. Po večeři (kolem 18. hodiny) vstupujem do kurzu  podvečerním úvodním blokem a kurz obvykle končí po týdnu dopoledním blokem.

Výuka je koncipována jako intenzivní, je rozdělena do tří bloků (dopolední, odpolední a večerní), samozřejmě s přestávkami na oběd a večeři a s krátkou siestou 🙂

Základní kurz

První částí kurzu je výklad teorie (cca první dva dny), která je klíčová pro pochopení celé metody. V rámci této části bude dostatek prostoru také s Vašim dotazům.

Po probrání teorie se přesuneme k praktické části, kde se učíte s metodou pracovat dle určeného postupu. Pracuje se vždy ve dvojci, kde jeden z páru pracuje – audituje a druhý je v roli klienta – tedy je mu traumatická událost zpracovávána.

Tato část je velmi důležitá, protože vedle zvládnutí postupu metody je nutné, abyste si zpracovali sami co nejvíce engramů, abyste se mohli stát kvalitními auditory 🙂

V této části si také budeme ukazovat nejčastější potíže a další příklady, které Vám umožní snazší přechod do Vaší praxe.

Pokračovací kurz

V tomto kurzu již nejsou vyhrazeny plné dva dny teorii, ale vždy se probere určitý úsek, který si půjdeme hned zkusit v praxi, jinak se struktura od základního kurzu neliší.

Poslední den kurzu dostanete také certifikáty o absolvování kurzu 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *