Úvod ke kurzům HAP

Vítám Vás na stránkách věnovaných kurzům Hlubinné abreaktivní psychoterapie, regresní terapie dle metody Ing. Andreje Dragomireckého.

Pro zvolení vybraného termínu a místa kurzu HAP přejděte, prosím, do sekce Termíny kurzů a přihlášky.

Historie kurzů

Od roku 2012, kdy jsem (spolu s mojí ženou Lenkou Sobkovou) absolvoval první série kurzů HAP Andreje Dragomireckého, se snažím této skvělé a účinné metodě uzdravování věnovat. V předchozích letech jsem působil jako terapeut této metody, asistoval jsem svému učiteli na jeho kurzech, a v roce 2015 mě požádal, zda bych jeho kurzy samostatně vedl. I nadále jsme spolupracovali, navštěvoval jsem jej i se ženou v jeho novém bydlišti ve Vokovicích. Rád jezdíval na den či dva na kurzy, které jsem na Cholíně (na jeho přání) vedl. Bohužel v červenci 2017 odešel můj vzácný učitel Andrej Dragomirecký na úrovni těla „na druhý břeh“.

V souladu s naší dřívější domluvou se snažím svěřené lektorství kurzů naplnit obsahem, který je v souladu jak s metodou HAP, tak s tím, jak jsem odkaz svého učitele pochopil a přijal.

Oproti původnímu rozdělení na dva stupně kurzů, základní a pokročilý, jsem v polovině roku 2018 přistoupil i ke třetímu stupni kurzů, kurzu speciálnímu HAP 3. Ten nijak nenarušuje strukturu HAP, naopak je v souladu s hlavním cílem – se seberozvojem na úrovni ducha pro ty, kteří oba předchozí stupně absolvovali a věnují se této metodě ve své praxi. Ostatně onen třetí stupeň je v mnohém naznačen v druhém pokročilém kurzu (duchovní města, práce na úrovni ducha na dálku ad.). S mým učitelem jsme tato témata spolu často probírali při našich setkáních. V úrovni ducha není třeba se nijak omezovat, ale je třeba kráčet jasně a pevně.

V tomto úvodu lze krátce říci, jak jsou ony tři stupně kurzů HAP tématicky zaměřeny:

HAP 1 základní

– je zaměřen v teorii i široké praxi na rozeznávání zpracování engramů (pamětových stop – záznamů bolestných událostí), na to jak, dokážeme uvolnit většinu těchto traumat v praxi.

HAP 2 pokročilý

– je zamřen na rošíření teorie a praxe do oblasti identifikace „přivtělených duší“ , cizých zásahů, práce na dálku na úrovni lidského ducha. Pokročilý kurz umožní kurzistům rozvinutí vlastní práce na úrovni ducha a řadu přímých a účinných postupů k odstranění nežádoucích vlivů a stavů.

Nadstavbový kurz HAP 3 speciální

– je změřen na prohloubení obou úrovní o seberozvoj na úrovni ducha, práci v tzv. duchovních městech, vědomou a přímou spolupráci s Nebeskou úrovní za dualitou. Umožní také přesně rozlišovat úrovně astrální od úrovně sjednocenýcyh bytostí, rozpoznávání druhů průvodců a entit podle jejich záměru, jakož i základy Pneumatotherapie (PNTH – péče a rozvoj lidského ducha).

Věřím, že zde najdete všechny potřebné informace k rozhodnutí přijet se sami seznámit s metodou HAP.

 

fotka z kurzu vedeného Andrejem Dragomireckým v chatě Pod Obřany (2013) nedaleko Bystřice pod Hostýnem (zleva Andrej Dragomirecký, Pavel Sobek, Ivoš Přibyl)

8 thoughts on “Úvod ke kurzům HAP

 1. Dobrý den, ráda bych se přihlásila na kurz v termínu od 30.06. do 7.7.

  Prosím o potvrzení a zaslání dalších informací.

  Děkuji.

  Repikova

  1. Dobrý den, potvrzuji vaše přihlášení HAP od 30.6. do 7.7.2017.
   V nejbližší době budu všem přihlášeným zasílat informace o struktuře kurzu, ubytování a dopravě na kurz.
   Pokud byste naléhavě potřebovala některé konkrétní informace, můžete mi napsat na můj e-mail: pavel.sobek@gmail.com
   Přeju krásný den.

   Pavel Sobek

  1. Přeji pěkný den, pane Romane, ano beru na vědomí. Prosím, pošlete elektronickou přihlášku odtud ze stránek (sekce „přihlášení na kurz“) a pošlete zálohu za kurz dle instruckí. Budu se těšit na konci července.
   Krásné dny.

   Mgr. Pavel Sobek, lektor kurzů HAP

  1. Přeji pěkný den,

   ano, na kurz od 26.10.2018 je možné se přihlásit. Použijte prosím elektronickou přihlášku zde na stránkách pro kurzy (sekce Přihlášení na kurzy, a zde „formulář“). Pokud byste měla na mne nějaký dotaz, napište mi mailem na: pavel.sobek@gmail.com, nebo telefonicky +420 724 800 566

   S pozdravem
   Pavel Sobek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *